02 / 60 20 15 11

Výmena vnútroočnej šošovky

Jediným operačným spôsobom, ako odstrániť sivý zákal, je výmena vnútroočnej šošovky za umelú. Náš operatér Vám na predoperačnom vyšetrení vypočíta za pomoci špeciálneho prístroja vhodnú umelú šošovku, ktorá sa následne pre Vás vyrobí na mieru. Vzhľadom k tomu, že existujú rôzne typy šošoviek, dôležité je absolvovať s našimi odborníkmi konzultáciu, na ktorej vám odporučíme šošovku nielen podľa dioptrií, ale aj podľa typu vašej práce, koníčkov, životného štýlu a pod. Výmena vnútroočnej šošovky je trvalým riešením.

Priebeh zákroku

Pri výmene vnútroočnej šošovky sa vykonáva operácia vo vnútri oka. Do púzdra šošovky sa cez malý rez zavedie ultrazvuková sonda, ktorá rozbije a vysaje pôvodnú šošovku. Následne sa do púzdra vloží nová umelá šošovka.

Zákrok sa vykonáva pri lokálnom znecitlivení oka, je bezbolestný a trvá niekoľko desiatok minút.

Vhodné pre liečbu

Recenzie

Prvenstvo v refrakčnej chirurgii
Doživotná záruka
Jediný 7D laser na Slovensku
30 rokov skúseností
100 000 operácií excimerovým laserom

S nami ušetríte

Vďaka operácií v našom centre nielen zvýšite kvalitu Vášho života, ale navyše aj ušetríte.
Dlhoročné náklady na kontaktné šošovky, okuliare, ako aj starostlivosť v mnohých prípadoch niekoľko násobne presahujú jednorázové náklady na operáciu excimerovým laserom.
Aby ste si tento fakt mohli overiť, dávame Vám k dispozícií jednoduchú kalkulačku, ktorá Vám rýchlo vypočíta, koľko by ste ušetrili do 60 roka Vášho života, ak by ste sa rozhodli pre excimerovú operáciu v našom centre. Na výpočet úspory sme zvolili cenu metódy LASEK 7D na mieru.

Prosím, zvoľte svoj vek

18 €

Aké sú Vaše ročné náklady na okuliare?

1000 €

Aké sú Vaše ročné náklady na kontaktné šošovky (vrátane starostlivosti)?

4000 €

Vaše náklady na okuliare, resp. šošovky

Náklady na laserovú operáciu očí

S laserovou operáciou očí ušetríte do 60 roku života