02 / 60 20 15 11

Operujeme aj v lete

Operácie v lete sú ideálne

Vašou najčastejšou otázkou v tomto období je, či je vhodné absolvovať laserovú operáciu očí aj v lete. Naša odpoveď je, že neexistuje žiaden dôvod, prečo nie. Laserové zákroky sa vykonávajú v každom ročnom období. Pri výbere vhodného termínu platia isté pooperačné obmedzenia, podľa ktorých odporúčame vybrať si to najvhodnejšie ročné obdobie. Pre niekoho je to práve letné obdobie, pri ktorom si vie vyhradiť čas na oddych po operácii, či zvýšenú starostlivosť o zrak. 

Prečo absolvovať laserový zákrok v lete?

Jedným z dôvodov sú aj slnečné okuliare, ktoré odporúčame nosiť vonku a za každého počasia (aj keď je zamračené) po dobu niekoľkých mesiacov. Práve v lete je slnko intenzívnejšie a teda prirodzene siahame po slnečných okuliaroch. Slnečné okuliare nás chránia nielen pred silným slnečným žiarením, ale najmä pred škodlivým UV žiarením, ktoré je tu s nami celoročne (aj keď prší).  Jedny takéto slnečné okuliare so 100% UV žiarením od nás dostanete úplne zdarma.

Ďalším dôvodom sú čakacie doby. Termíny v lete sú pre uhorkovú sezónu oveľa dostupnejšie. Vyhnete sa tak dlhým čakacím dobám a splníte si svoj sen o 100% zraku prakticky okamžite.

Kontaktné šošovky sú ďalším dôvodom, o ktorom ste možno ani netušili. Vedeli ste, že nosiť ich napr. pri plávaní, alebo sprchovaní, je nebezpečné? Ak nie, tak teraz už to viete. Lenže letné vodné radovánky bez okuliarov či kontaktných šošoviek sú rovnako nebezpečné, ak sa chcete vyhnúť nehodám so zahmleného videnia. Práve vďaka operácii nebudete potrebovať ani šošovky a ani okuliare. Ak sa chcete dozvedieť dôvody, prečo by ste sa mali vyhýbať vode s kontaktnými šošovkami, prečítajte si náš článok.

v prípade záujmu o termín sa môžete objednať buď písomne na excimer@excimer.sk, telefonicky na našom tel. čísle 02/60 20 15 11, alebo prostredníctvom nášho online formuláru tu.


ebook ako sa starať o zrak

Blog