02 / 60 20 15 11

Pridali sme zľavu až do výšky 250€!

Doposiaľ sme v našom centre Excimer ponúkali zľavu na laserovú operáciu očí v hodnote 150€ pre všetkých študentov, ZŤP a zdravotných pracovníkov (75€/ oko).

Rozhodli sme sa všetkým vyššie uvedeným navýšiť takúto zľavu až do výšky 250€ na obe oči (125€/ oko) a aby sme nezvýhodňovali iba študentov, miesto študentskej zľavy pridávame zľavu pre všetkých klientov do 26 rokov.

Nová zľava sa vzťahuje na aktuálne ceny, ktoré nájdete v našom cenníku.

S nami ušetríte

Aj samotná laserová operácia očí Vám šetrí peniaze. Neveríte? Pozrite si našu kalkulačku, ktorá Vám vypočíta, koľko v priemere ušetríte na dioptrických pomôckach vďaka laserovej operácii očí. Môžete sa vyšplhať až do výšky desať tisíc eur.

Laserová operácia očí na splátky

Je pre Vás laserový zákrok finančne náročnou záležitosťou? V našom očnom laserovom centre Excimer Vám ponúkame laserovú operáciu očí výhodne aj na splátky prostredníctvom spoločnosti Ahoj.

Na laserový zákrok už nemusíte šetriť celé mesiace či roky. Mesačná splátka Vás bude stáť už ako priemerný mesačný výdaj za kontaktné šošovky (od pár desiatok eur mesačne). Viac sa dozviete v našom článku.

V prípade záujmu o termín sa môžete objednať buď písomne na excimer@excimer.sk, telefonicky na našom tel. čísle02/60 20 15 11, alebo prostredníctvom nášho online formuláru tu.

Blog

Operujeme aj v lete

Laserové operácie očí sú vhodné a bezpečné aj v letnom období.