02 / 60 20 15 11

SmartSurfACE 7D

Jediná bezdotyková operačná metóda (bez rezu), počas ktorej sa žiadny nástroj nedotkne Vášho oka. Je to zároveň najrýchlejšia operačná metóda na svete na odstránenie dioptrií.

Laser v jednom kroku odstráni epitel (povrchová vrstva rohovky) a zároveň v stróme (hlboká vrstva rohovky) odstáni dioptrie. Vďaka tomu sa výrazne urýchli priebeh celého zákroku a minimalizuje riziko dehydratácie rohovky. Zákrok sa vykonáva pri lokálnom znecitlivení oka, je bezbolestný a trvá iba niekoľko minút.

Operačnú metódu SmartSurfACE 7D je možné vykonať iba na najmodernejších laseroch spoločnosť Schwind, ktoré disponujú technológiou SmartPulse.

Cena operačnej metódy 795 €/ oko

  Výhody

 • nie je nutné vykonávať rez rohovkou
 • skrátenie času operačného zákroku
 • rýchla rehabilitácia rohovky
 • rohovka zostáva pevná a zachováva si svoju elasticitu
 • nižšia tvorba pooperačných jazvičiek
 • nižší výskyt syndrómu suchého oka
 • vhodná pre klientov s tenšou rohovkou a s vyššími dioptriami
 • ideálna pre klientov, ktorí vykonávajú športy a rizikové povolania

  Nevýhody

 • doba hojenia sú približne 4 dni
 • vyostrovanie videnia nastáva postupne
 • počas hojenia sa môže vyskytnúť mierne podráždenie oka

Recenzie

Dnes je tomu už 10 rokov, čo som absolvovala laserovú operáciu očí na očnej klinike EXCIMER. Profesionálna práca doktorov a sestričiek mi pomohla k skvelým športovým výsledkom. Vďaka skúsenostiam lekárskeho tímu a špičkovej technike, ktorou klinika EXCIMER disponuje, mi umožnili získavať ďalšie skúsenosti a podávať špičkové výkony na zjazdovkách po celom svete.

Veronika Velez-Zuzulová

28.02.2022

Laserovej operácie očí som sa veľmi obávala. Konkurencia klinike EXCIMER ma v minulosti neraz oslovila a ponúkla mi laserový zákrok podstúpiť. No až návšteva očnej kliniky EXCIMER ma presvedčila. Láskavý a profesionálny prístup celého tímu ma zbavil akéhokoľvek strachu. Som rada, že som si vybrala očnú kliniku EXCIMER a ich laserovú metódu SmartSurfACE 7D.

Lucia Hrušková

15.03.2022

Dioptrické okuliare mi zavadzali takmer pri všetkom. Môj aktívny životný štýl a dioptrie na nose, to jednoducho nešlo dokopy. Preto som nosievala kontaktné šošovky, ktoré mi neraz spôsobili zápaly a nepríjemnosti v očiach. Teraz som šťastná, že ich už vďaka očnej klinike EXCIMER vôbec nepotrebujem. Môj zrak funguje na 120%, a to všetko vďaka skvelej práci lekárov a laserovej bezkontaktnej metóde SmartSurfACE 7D.

Lucia Javorčeková

27.06.2022

Bola som operovaná laserovou metódou SmartSurfACE 7D, ktorú očná klinika EXCIMER poskytuje ako jediná na Slovensku. A aj vďaka tejto metóde som si prešla zákrokom rýchlo, bez strachu a stresu. A viete čo? Som maximálne spokojná, vidím až za roh! Navyše sa o mňa celý personál staral ako o princeznú.

Soňa Štefková

27.06.2022

Skvelý prístup celého personálu. 🙂 Spokojnosť veľká, určite odporúčam.

Andrea Andi Izsáková

02.05.2022

Len odporučiť môžem. Skvelý personál, milí a vľúdny. Zákrok a prístup lekára profesionálny a bez problémov. Najmodernejšia technika.

Andrea Haviarová

02.05.2022

Určite odporúčam. Super prístup sestriciek aj lekárov. Som veľmi spokojná.

Saška Hanicová

02.05.2022
Prvenstvo v refrakčnej chirurgii
Doživotná záruka
Jediný 7D laser na Slovensku
30 rokov skúseností
100 000 operácií excimerovým laserom

S nami ušetríte

Vďaka operácií v našom centre nielen zvýšite kvalitu Vášho života, ale navyše aj ušetríte.
Dlhoročné náklady na kontaktné šošovky, okuliare, ako aj starostlivosť v mnohých prípadoch niekoľko násobne presahujú jednorázové náklady na operáciu excimerovým laserom.
Aby ste si tento fakt mohli overiť, dávame Vám k dispozícií jednoduchú kalkulačku, ktorá Vám rýchlo vypočíta, koľko by ste ušetrili do 60 roka Vášho života, ak by ste sa rozhodli pre excimerovú operáciu v našom centre. Na výpočet úspory sme zvolili cenu metódy LASEK 7D na mieru.

Prosím, zvoľte svoj vek

18 €

Aké sú Vaše ročné náklady na okuliare?

1000 €

Aké sú Vaše ročné náklady na kontaktné šošovky (vrátane starostlivosti)?

4000 €

Vaše náklady na okuliare, resp. šošovky

Náklady na laserovú operáciu očí

S laserovou operáciou očí ušetríte do 60 roku života