02 / 60 20 15 11

test

Veronika Velez-Zuzulová

bývalá profesionálna lyžiarka a moderátorka

Dnes je tomu už 9 rokov, čo som absolvovala laserovú operáciu očí v EXCIMERi. Profesionálna práca doktorov a sestričiek mi pomohla k skvelým športovým výsledkom. Vďaka skúsenostiam lekárskeho tímu a špičkovej technike, ktorou EXCIMER disponuje, mi umožnili získavať ďalšie skúsenosti a podávať špičkové výkony na zjazdovkách po celom svete.

Filip Jančík

svetoznámy huslista

Keď som sa rozhodoval pre laserovú operáciu očí, EXCIMER skončil po mojom dôkladnom prieskume ako jasný víťaz. Viac ako 20 ročné skúsenosti, najmodernejšie technológie a špičkoví odborníci. Slovenské zdravotnícke zariadenie, ktoré patrí medzi najlepšie laserové centrá v celej Európe! Personál pracoval na najvyššej úrovni bez najmenších zaváhaní. Jedno veľké ĎAKUJEM.

Lucia Hrušková

youtuberka

Laserovej operácie očí som sa veľmi obávala. Konkurencia EXCIMERu ma v minulosti neraz oslovila a ponúkla mi takýto zákrok podstúpiť. No až návšteva EXCIMERu ma presvedčila. Láskavý a profesionálny prístup celého tímu ma zbavil akéhokoľvek strachu. Som rada, že som si vybrala EXCIMER a ich a metódu SmartSurfACE 7D.

MUDr. Ladislav Kardoš

vedúci očný lekár nemocnice v Galante

Pre očiara pôsobiaceho dlhodobo na Slovensku je EXCIMER jasná voľba, pretože je absolútnou špičkou v laserových operáciách nielen na Slovensku, ale v celej Európe. S výsledkom zákroku som nadmieru spokojný a môžem ho s čistým svedomím svojim pacientom odporúčať.

Matej Zrebný

youtuber

Pane Bože, ja konečne vidím, je to zázrak! A to hlavne všetko vďaka centru EXCIMER, kde som sa stretol s veľkým profi prístupom. Laserová operácia očí bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí!

Lucia Javorčeková

fitness modelka

Okuliare mi zavadzali takmer pri všetkom. Môj aktívny životný štýl a dioptrie na nose, to jednoducho nešlo dokopy. Preto som nosievala šošovky, ktoré mi neraz spôsobili zápaly a nepríjemnosti v očiach. Teraz som šťastná, že ich už vďaka EXCIMERu vôbec nepotrebujem. Môj zrak funguje na 120%, a to všetko vďaka skvelej práci lekárov a bezkontaktnej metóde SmartSurfACE 7D.

Dano Dangl

herec a moderátor

Strach som nemal, ale bol som v očakávaní. No a potom? Potom to bolo zrazu všetko fajn. Ešte niekoľko mesiacov som si naprával okuliare na nose zo zvyku, ale dnes to už nerobím a vidím. A to je podstatné.

Adam Suchánek

profesionálny fotograf

Absolvovať laserovú operáciu očí považujem za jeden z mojich najlepších nápadov. Dovtedy mi pätnásť rokov otravovali život okuliare alebo kontaktné šošovky. Každopádne, už 10 rokov som spokojný bez nich. No a keďže som fanúšik kvalifikovaných rozhodnutí, všetko som si vtedy naštudoval a rozhodol sa pre centrum EXCIMER. Pozdávalo sa mi, že fungujú už od roku 1995.

Paulína Altofová

blogerka

Laserová operácia očí bola najkrajším darom, ktorý mi EXCIMER mohol dať. Jednoznačne jedno z najlepších rozhodnutí v mojom živote. Navyše som ušetrila nemalé finančné prostriedky, ktoré som dovtedy investovala do kontaktných šošoviek a okuliarov. Som nesmierne rada, že som si vybrala EXCIMER, ktoré má tých najmilších zamestnancov na svete.

MUDr. Daniela Asimov

rádiológ

S výsledkom zákroku, ako aj s profesionálnym prístupom celého personálu som maximálne spokojná. Ako doktorka pôsobiaca v zahraničí, som nesmierne hrdá, že aj na Slovensku nájdeme špičkovú zdravotnú starostlivosť na svetovej úrovni.

Gabriela Dzúriková

herečka

Je to úžasný pocit žiť bez okuliarov. Odmaľujem sa, kedy chcem, do vody skočím bez rozmyslu, nezaparujú sa mi okuliare v chladných dňoch. Jednoducho, zlepšila sa mi kvalita života a ja som rada, že som sa na túto operáciu odhodlala a vybrala si to správne centrum.

Nikoleta Vujisić

fyzička, spisovateľka a blogerka

Ľudský prístup, skvelý tím, špičkové vybavenie, najviac zoperovaných klientov v strednej Európe a najdlhšie skúsenosti na Slovensku ma presvedčili, že EXCIMER je tá pravá voľba. Už je to rok, čo po operácii vidím na 100% a kvalita môjho života je na úplne inej úrovni ako kedykoľvek predtým. Robia tu naozaj zázraky na počkanie!

MUDr. Zuzana Petrová

rádiológ

V EXCIMERi som sa stretla s odborníkmi, ktorí boli maximálne profesionálni, od diagnostiky cez zákrok až po pooperačnú starostlivosť urobili pre mňa 100%.

Soňa Štefková

modelka

Bola som operovaná metódou SmartSurfACE 7D, ktorú EXCIMER poskytuje ako jediný na Slovensku. A aj vďaka tejto metóde som si prešla zákrokom rýchlo, bez strachu a stresu. A viete čo? Som maximálne spokojná, vidím až za roh! Navyše sa o mňa celý personál staral ako o princeznú.

Gábor Boros

zakladateľ a CEO refresher.sk

Roky som váhal, či sa do operácie pustiť. V minulosti som aj jeden termín zrušil, lebo som sa vyslovene bál. Dva dni po operácii boli nepríjemné, týždeň s miernym obmedzením, ale už vidím druhý rok na 100%! Rozhodnutie ísť do EXCIMERu bolo správne. Nemal som sa veru báť, ale mal som to urobiť skôr.

Štefan Bohucký

model

Ďakujem EXCIMERu za super odvedenú prácu a rovnako za jeho profesionálny tím, organizáciu a ochotné, milé sestričky. Centrum môžem len odporučiť a mrzí ma, že som túto operáciu nepodstúpil už skôr.

Petra Dzvoníková

blogerka

O operácii sme s manželom snívali dlho, no stále sme ju z nejakého dôvodu odkladali. Centrum EXCIMER bola jasná voľba, keďže zoperovali aj ostatných členov našej rodiny. Už od samotného predoperačného vyšetrenia sme sa cítili veľmi príjemne a to vďaka milému a profesionálnemu prístupu sestričiek a lekárov. Ďakujeme EXCIMERu za to, že nám obom splnili sen zbaviť sa okuliarov.

Michal Gajdošech

model

Začal by som týmto: NEBOJTE SA! Pretože sa niet čoho báť. V EXCIMERi som sa stretol s obrovskou profesionalitou celého tímu, všetci veľmi milí a nápomocní. Môžem len a len vrelo odporučiť.

Anna Amenová

Miss Universe Slovensko 2010

Dlho som si na internete pozerala centrá špecializované na odstraňovanie dioptrií, čítala som si recenzie na tieto centrá a samozrejme som navštívila fóra, kde prispievatelia opisovali nielen zákrok, ale aj pocity. EXCIMER mi vďaka tomu vychádzal ako najlepšia voľba. Keď som prišla na prvú konzultáciu, bola som rozhodnutá. Stretla som sa nielen s príjemným personálom, ale samozrejme so špičkovo vybaveným zariadením.

Dominika Marková

modelka

Bolo to moje najlepšie rozhodnutie! Ľudia, je to neskutočné, nebojte sa, neváhajte! Ja som sa nebála ani trošku. Vedela som, že onedlho uvidím a tá túžba po živote bez okuliarov bola veľmi silná. Strašne som po tom túžila a EXCIMER mi môj sen splnil.

Denisa Makyšová

moderátorka a redaktorka

Čo by som zdôraznila je úžasný prístup celého personálu očného laserového centra EXCIMER, ale aj to, že aj keď som stresovala a mala veľa otázok, vždy mi na ne pokojne odpovedali, boli ústretoví a predovšetkým ľudskí.

Andrea Blesáková

fotografka

Ďakujem EXCIMERu, že mi mohol prinavrátiť nielen zrak, ale aj zážitky bez okuliarov. Som aktívny, mladý človek a navyše profesionálne fotím. Pri mojej práci často zachytím dych berúce okamihy života, ktoré som si však v skutočnom živote nedokázala plnohodnotne s okuliarmi vychutnať. Teraz už naozaj žijem život bez obmedzení a zážitky si vychutnávam nielen cez objektív.

Barbora Žilecká

herečka a speváčka

Neviem si predstaviť lepšiu zdravotnú a psychickú starostlivosť, ako v očnom centre EXCIMER. Neskutočne profesionálny prístup po každej stránke. Z celého srdca im ďakujem, že vidím bez okuliarov a šošoviek.

Anikó

zdravotná sestra (Excimer)

Dlhé roky som trpela ďalekozrakosťou, až kým som nezačala pracovať pre centrum EXCIMER. Vďaka nemu mám nielen skvelú prácu a kolegov, ale aj nový a krajší pohľad na život. Odporúčam!

Tamara

zdravotná sestra (Excimer)

Čo by som to bola za EXCIMER sestričku, keby som sama nepodstúpila laserovú operáciu očí? Vďaka EXCIMERu vidím už niekoľko rokov bez okuliarov a z vlastnej skúsenosti viem pochopiť a poradiť všetkým našim klientom. Laserová operácia očí mi zmenila život.

Natália Hatalová

speváčka a herečka

Absolútna spokojnosť, profesionálny prístup a kolektív milých ľudí pokope. To je EXCIMER.

Vierka Ayisi

tanečníčka a inštruktorka jógy

Usmievaví profesionáli, čo sa o Vás dokonale postarajú. EXCIMER môžem iba odporúčať.

Fero Joke

komik

Som rád, že sa o môj zrak stará EXCIMER, v ktorom sa necítim len ako pacient, ale aj ako ľudská bytosť. Navyše ako komik viem oceniť, že aj zdravotný personál EXCIMERu má zmysel pre humor.

Fredy Ayisi

tanečník a inštruktor jógy

Už roky sa o môj zrak stará práve EXCIMER. Za ten čas som si vybudoval s každým členom ich tímu priateľský vzťah plný dôvery. Každému veľmi rád odporučím to najpriateľskejšie očné laserové centrum EXCIMER.

Matúš Majer

šéfredaktor startitup.sk

Laserový zákrok odporúčam každému, kto sa chce zbaviť okuliarov. Centrum EXCIMER zas každému, kto chce 100% prístup, najdlhšie skúsenosti na Slovensku a najnovšie technológie.

Patrícia Molnárová Turiničová

autorka hitjezdravozit.sk

Profesionálny prístup, veľmi milý personál a rýchly a bezbolestný priebeh zákroku. S centrom EXCIMER a s výsledkom laserovej operácie očí som MAXImálne spokojná!

Barbora Bakošová

modelka a moderátorka

Moja posledná kontrola v EXCIMERi ukázala, že môj zrak je ostrý až na 120%. Poviem vám, je to úžasné vidieť ostro 24/7 bez okuliarov či kontaktných šošoviek.

Mirka Chvosteková

autorka chudnemjedlom.sk

EXCIMER mi splnil môj dlhoročný sen vidieť bez okuliarov. Mala som veľmi vysoké dioptrie, ktoré mi hravo zoperovali ich šikovným 7D laserom. Okrem skvelého vybavenia som sa stretla aj s ľudským a priateľským prístupom ich celého personálu.

Tereza Bizíková

modelka

Od prvých vyšetrení až po samotný zákrok a poslednú kontrolu som nadšená! Ďakujem centrum EXCIMER za môj nový zrak.

Katarína

zdravotná sestra (excimer)

Zákrok v EXCIMERi som absolvovala ešte predtým, než som tu začala pracovať ako jedna zo sestier. Už vtedy som videla, že starostlivosť o klientov a celý chod centra majú zorganizovaný na 100%. To som ešte ale netušila, že budem raz ich súčasťou nielen ako ich spokojná klientka, ale aj ako zdravotná sestra.