02 / 60 20 15 11

MUDr. Vladimír Siska

oftalmológ,

očný chirurg

primár centra

MUDr. Vladimír Siska vyrástol v rodine lekárov, preto sa nemožno čudovať, že aj on si vybral štúdium medicíny a stal sa lekárom. Jeho profesíjne smerovanie ovplyvnila najmä jeho mama, dlhoročná lekárska riaditeľka nášho centra, MUDr. Elena Sisková, CsC, ktorá sa stala priekopníčkou excimerových operácií na Slovensku.

Je absolventom Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave s atestáciou s európskou certifikáciou v špecializačnom odbore oftalmológia. Ako lekár – oftalmológ začal pracovať v roku 2004, keď nastúpil na Očnú kliniku SZU v Bratislave, kde pôsobil až do roku 2017. V roku 2008 absolvoval odbornú stáž na Očnej klinike Leicester Royal Infirmary vo Veľkej Británii.

Očný mikrochirurg a špecialista na sietnicu

Prehrať video

V očnom laserovom centre EXCIMER pôsobí od roku 2006, kde od roku 2017 zastáva aj funkciu primára. Keďže cez jeho ruky prešli už tisíce klientov nášho očného centra a ročne vykoná viac ako 2000 operácií, patrí k jedným z najskúsenejších lekárov/ refrakčných chirurgov v odbore excimerových operácií na Slovensku, 

Okrem jeho hlavnej špecializácie, refrakčných operácií na odstránenie dioptrií, sa venuje aj diagnostike a terapii ochorenia sietnice, suchého oka, či keratokonusu.

Je členom Slovenskej oftalmologickej spoločnosti, autorom a spoluautorom mnohých prednášov v odbore oftalmológia. Pravidelne sa zúčastňuje slovenských aj zahraničných kongresov.

Recenzie

Len odporučiť môžem. Skvelý personál, milí a vľúdny. Zákrok a prístup lekára profesionálny a bez problémov. Najmodernejšia technika.

Andrea Haviarová

02.05.2022

V EXCIMERi som sa stretla s odborníkmi, ktorí boli maximálne profesionálni, od diagnostiky cez zákrok až po pooperačnú starostlivosť urobili pre mňa 100%.

MUDr. Zuzana Petrová

27.06.2022

Skvelý prístup celého personálu. 🙂 Spokojnosť veľká, určite odporúčam.

Andrea Andi Izsáková

02.05.2022

Je to úžasný pocit žiť bez okuliarov. Odmaľujem sa, kedy chcem, do vody skočím bez rozmyslu, nezaparujú sa mi okuliare v chladných dňoch. Jednoducho, zlepšila sa mi kvalita života a ja som rada, že som sa na túto operáciu odhodlala a vybrala si to správne centrum.

Gabriela Dzúriková

27.06.2022

oftalmológ,

očný chirurg

odborný garant, zakladateľ