02 / 60 20 15 11

MUDr. Tatiana Ďurčová

oftalmológ,

očný chirurg

MUDr. Tatiana Ďurčová je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde získala atestáciu I. a II. stupňa v špezializovanom odbore oftalmológia.

Dlhodobo pôsobila najmä na Očnej Klinike IVZ v Bratislave, kde sa venovala predovšetkým mikrochirurgii oka a to najmä zadného segmentu. Avšak nemalú časť svojej práce na IVZ venovala aj rôznym typom laserov a prednému segmentu oka, ktorý sa neskôr stal ťažiskovou témou jej práce.

 V roku 1997 rozšírila svoje pôsobenie o prácu s excimer lasermi, a to práve v našom očnom laserovom centre EXCIMER. 

Prvá očná lekárka, ktorá odstraňovala dioptrie
metódou LASIK

Počas viac ako 27 ročného pôsobenia v našom centre EXCIMER dosiahla MUDr. Ďurčová hneď niekoľko prvenstiev v oblasti refrakčnej chirurgie. To najvýznamejšie získala v roku 1998, keď ako prvá na Slovensku odstránila pacientovi dioptrie metódou LASIK. Už vtedy sa MUDr. Ďurčová radila k tomu najlepšiemu, čo slovenská medicína v oblasti refrakčnej chirurgie mohla ponúknuť. V súčasnosti patrí MUDr. Ďurčová vďaka svojím odbornými znalostiam a nenahraditeľným rokom praxe k najskúsenejším refrakčným chirugom využívajúcich excimerový laser nielen na Slovensku, ale v celej Európe.

Je členkou Slovenskej oftalmoogickej spoločnosti a pravidelne sa zúčastňuje slovenských i zahraničných kongresov.

Recenzie

Na očnej klinike EXCIMER som sa stretla s odborníkmi, ktorí boli maximálne profesionálni, od diagnostiky cez zákrok až po pooperačnú starostlivosť urobili pre mňa 100%.

MUDr. Zuzana Petrová

27.06.2022

Top top. Odporúčam každému. Už 8 mesiacov v ďaka nim nemám okuliare a šošovky.

Andrea Andi Izsáková

06.05.2022

Usmievaví profesionáli, čo sa o Vás dokonale postarajú. Očnú kliniku EXCIMER môžem iba odporúčať všetkým, ktorých trápia problémy so zrakom.

Vierka Ayisi

27.06.2022

Určite odporúčam. Super prístup sestriciek aj lekárov. Som veľmi spokojná.

Saška Hanicová

02.05.2022

oftalmológ,

očný chirurg

odborný garant, zakladateľ