02 / 60 20 15 11

MUDr. Kamila Kopálová

oftalmológ, očný chirurg

MUDr. Kamilu Kopálovú priviedla k oftalmológii jej stará mama, ktorá pôsobila ako sestra v očnej ambulancii. Práve vďaka nej mohla počas prázdnin spoznať krásy a úskalia očného lekárstva. 

Je absolventkou štúdia všeobecného lekárstva na Masarykovej univerzite v Brne. Aktuálne sa venuje doktorandskému štúdiu v oblasti oftalmológie na lekárskej fakulte UK v Bratislave. Po získaní titulu MUDr. v roku 2018 sa rozhodla pre kariéru oftalmologičky, pričom sa špecializuje najmä na diagnostiku a liečbu syndrómu suchého oka, glaukómu a v neposlednom rade aj na refrakčnú chirurgiu.

 

Medzi jej prvenstvo patrí, že sa ako úplne prvá lekárka na Slovensku začala venovať hĺbkovej diagnostike a liečbe suchého oka. V našom centre využíva najmodernejší prístroj na diagnostiku suchého oka IDRA a terapeutickú liečbu prístrojom REXON-EYE.

Špecialistka na liečbu suchého oka

V roku 2022 nastúpila ako mladá a veľmi nádejná lekárka do očného laserového centra EXCIMER, kde by rada rozvíjala svoje chirurgické zručnosti pod vedením našich skúsených očných chirurgov a i naďalej by sa rada spolu s primárom MUDr. Vladimírom Siskom venovala terapii syndrómu suchého oka, ktorý trápi čoraz väčšiu časť populácie. 

MUDr. Kamila Kopálová členkou Slovenskej Oftalmologickej spoločnosti a Európskej spoločnosti pre syndróm suchého oka. Je autorkou a spoluautorkou oftalmologických prednášok, najmä so zameraním na syndróm suchého oka na Slovensku aj v zahraničí.

Recenzie

Určite odporúčam. Super prístup sestriciek aj lekárov. Som veľmi spokojná.

Saška Hanicová

02.05.2022

Ďakujem EXCIMERu za super odvedenú prácu a rovnako za jeho profesionálny tím, organizáciu a ochotné, milé sestričky. Centrum môžem len odporučiť a mrzí ma, že som túto operáciu nepodstúpil už skôr.

Štefan Bohucký

27.06.2022

Pane Bože, ja konečne vidím, je to zázrak! A to hlavne všetko vďaka centru EXCIMER, kde som sa stretol s veľkým profi prístupom. Laserová operácia očí bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí!

Matej Zrebný

27.06.2022

Laserový zákrok odporúčam každému, kto sa chce zbaviť okuliarov. Centrum EXCIMER zas každému, kto chce 100% prístup, najdlhšie skúsenosti na Slovensku a najnovšie technológie.

Matúš Majer

04.10.2022

oftalmológ,

očný chirurg

odborný garant, zakladateľ