02 / 60 20 15 11

MUDr. Elena Sisková Csc.

oftalmológ

Absolventka Lekárskej fakulty UPJŠ v Košiciach. Atestácia I. a II. Stupňa z oftalmológie. Vedecký titul získala v roku 1995 obhajobou dizertačnej práce „Fibrínová reakcia po implantácii IOL“. Členka Slovenskej oflamologickej spoločnosti a Spoločnosti pre kataraktu a refrakčnú chirurgiu. Autorka a spoluautorka mnohých prednášok a publikácií v odbore.

Prax v očnom lekárstve vykonáva od roku 1976. Pracovala oko odborná asistentka Katedry oftalmológie Inštitútu pre ďalšie vzdelávanie lekárov a farmaceutov na Očnej klinike v Košiciach a Bratislave, kde sa podieľala na výučbe očných lekárov z celého Slovenska. Špecializovala sa v oblasti detskej oftalmológie a strabológie.

Skúsenosti s excimer-laserovými technológiami
od roku 1993

Od roku 1993 zaškolená v problematike excimer laserovej chirurgii na zahraničných pracoviskách. Operácie excimer laserom vykonávala od roku 1993 ako prvá očná lekárka na Slovensku na Očnej klinike v Bratislave na Kramároch, od roku 1995 na našom pracovisku v EXCIMERi. Od roku 1995 až donedávna vykonávala funkciu lekárskej riaditeľky EXCIMER očného laserového centra v Bratislave – Karlovej Vsi.

Skúsenosti, ktoré MUDr. Elena Sisková Csc. nadobudla v oblasti refrakčnej chirurgie nám právom môžu závidieť pracoviská po celom svete.

Špecializuje sa na

Recenzie

Určite odporúčam. Super prístup sestriciek aj lekárov. Som veľmi spokojná.

Saška Hanicová

02.05.2022

Neviem si predstaviť lepšiu zdravotnú a psychickú starostlivosť, ako v očnom centre EXCIMER. Neskutočne profesionálny prístup po každej stránke. Z celého srdca im ďakujem, že vidím bez okuliarov a šošoviek.

Barbora Žilecká

27.06.2022

S výsledkom zákroku, ako aj s profesionálnym prístupom celého personálu som maximálne spokojná. Ako doktorka pôsobiaca v zahraničí, som nesmierne hrdá, že aj na Slovensku nájdeme špičkovú zdravotnú starostlivosť na svetovej úrovni.

MUDr. Daniela Asimov

27.06.2022

Top top. Odporúčam každému. Už 8 mesiacov v ďaka nim nemám okuliare a šošovky.

Andrea Andi Izsáková

06.05.2022

oftalmológ,

očný chirurg

odborný garant, zakladateľ