02 / 60 20 15 11

CXL (crosslinking – UV lampa)

Liečba keratokonusu ešte donedávna nebola možná. Dnes sa progresia tohto ochorenia dá spomaliť, niekedy až zastaviť spevnením a zosieťovaním kolagénových vláken. CXL zákrok sa vykonáva pomocou ultrafialového ožiarenia rohovky (UVA) spojením s aplikáciou riboflavínu (vitamín B2). Po tejto liečbe sa pevnosť rohovky zvýši až o 300%, vďaka čomu sa rohovka prestane vykleňovať. Je dôležité, aby sa liečba vykonávala v skorších štádiách ochorenia (rohovka nesmie byť tenšia ako 400 mikrometrov), pokiaľ ešte nedošlo k výraznému zhoršeniu videnia. Samotný zákrok CXL nerieši dioptrickú chybu oka. Tento zákrok je u niekoho možné kombinovať aj s excimerovým zákrokom (korekcia dioptrickej chyby oka).

Vhodné pre liečbu

Recenzie

Skvelý prístup celého personálu. 🙂 Spokojnosť veľká, určite odporúčam.

Andrea Andi Izsáková

02.05.2022

TOP TOP TOP🥰🥰VŠETKO naozaj úžasné, sestričky,lekári,starostlivosť proste všetko je tip top💜 naozaj moc ďakujem za všetko 🙏

Andrea Andi Izsáková

06.05.2022

Moja posledná kontrola na klinike EXCIMER mi ukázala, že môj zrak je ostrý až na 120%. Poviem vám, je to úžasné vidieť ostro 24/7 bez okuliarov či kontaktných šošoviek.

Barbora Bakošová

04.10.2022

Sú najlepší…. TOP 👍👌👍👌som 12 rokov po zákroku a všetko je v poriadku…. ĎAKUJEM

Andrea Andi Izsáková

06.05.2022
Prvenstvo v refrakčnej chirurgii
Doživotná záruka
Jediný 7D laser na Slovensku
30 rokov skúseností
100 000 operácií excimerovým laserom

S nami ušetríte

Vďaka operácií v našom centre nielen zvýšite kvalitu Vášho života, ale navyše aj ušetríte.
Dlhoročné náklady na kontaktné šošovky, okuliare, ako aj starostlivosť v mnohých prípadoch niekoľko násobne presahujú jednorázové náklady na operáciu excimerovým laserom.
Aby ste si tento fakt mohli overiť, dávame Vám k dispozícií jednoduchú kalkulačku, ktorá Vám rýchlo vypočíta, koľko by ste ušetrili do 60 roka Vášho života, ak by ste sa rozhodli pre excimerovú operáciu v našom centre. Na výpočet úspory sme zvolili cenu metódy LASEK 7D na mieru.

Prosím, zvoľte svoj vek

18 €

Aké sú Vaše ročné náklady na okuliare?

1000 €

Aké sú Vaše ročné náklady na kontaktné šošovky (vrátane starostlivosti)?

4000 €

Vaše náklady na okuliare, resp. šošovky

Náklady na laserovú operáciu očí

S laserovou operáciou očí ušetríte do 60 roku života